جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان همدان(آزمایشی)

نماد استان
   
 
  • عرضه میوه‌ها با قیمت‌های خوب و مناسب در بازار

   رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار همدان خبر داد:

   عرضه میوه‌ها با قیمت‌های خوب و مناسب در بازار

   عرضه میوه‌ها با قیمت‌های خوب و مناسب در بازار

   رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار همدان با اشاره به بازگشت زائران خانه خدا گفت: امسال میوه‌ها با قیمت‌های خوب و مناسب عرضه شده و تولید استان در این زمینه متناسب بوده است .

    رضا البرزی  از وجود میوه‌های مناسب برگزاری مجالس در بازار خبر داد و اظهار کرد: انواع میوه در بازار همدان عرضه می‌شود و بازرسان اتحادیه و اتاق اصناف به صورت روزانه به بررسی قیمت و کیفیت میوه‌های عرضه شده در بازار می‌پردازند .

   وی ادامه داد: با توجه به کمبود منابع آبی در استان، کشاورزان تولیدکننده محصولی مانند هندوانه به علت عرضه این محصول با قیمت کمتر از هزینه تولید، ضرر کرده‌اند اما با این حال هندوانه، خربزه و طالبی از جمله محصولاتی است که به وفور و با کیفیت خوب در بازار همدان وجود دارد .

   رئیس اتاق اصناف استان همدان نیز از کنترل و بازرسی هر روزه قیمت‌ها توسط بازرسان اتاق اصناف خبر داد و گفت: مردم می‌توانند در صورت مشاهده افزایش قیمت‌ها مراتب را از طریق سامانه 1000127 اعلام کنند تا در اسرع وقت مورد بررسی و رسیدگی قرار گیرد.

   احمد گازرانی درباره احتمال افزایش قیمت صنوف همزمان با بازگشایی مدارس و بازگشت حجاج اظهار کرد: با توجه به نیاز مردم به کالای اساسی و مایحتاج محصلان، دولت و سازمان تنظیم بازار کشور همیشه دستورالعمل‌هایی در این زمینه به صنوف ابلاغ می‌کند .

   وی ادامه داد: همزمانی بازگشت حجاج بیت‌الله‌الحرام در این روزها سبب شده است که در جلساتی تصمیم‌هایی مبنی بر افزایش بازرسی‌های روزانه از بازار اتخاذ شود .

     

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,482,121
تعداد بازدید امروز : 124
آخرین به روزرسانی : 15:20  1397/04/25
Page created in 2.3284931182861 seconds.
memoryUsage : 44859Kb