جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان همدان(آزمایشی)

نماد استان
   
 
  • صدور مجوز برداشت از معادن سرمک ملایر تا ۱۶ سال دیگر

   نماینده ملایر خبر داد:

   صدور مجوز برداشت از معادن سرمک ملایر تا ۱۶ سال دیگر

   صدور مجوز برداشت از معادن سرمک ملایر تا ۱۶ سال دیگر

   نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های به عمل آمده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، مجوز برداشت برای شرکت معادن سرمک تا ۱۶ سال دیگر صادر شد .

    حجت‌الاسلام والمسلمین احد آزادیخواه  در دیدار با خاکباز، مدیر شرکت معادن سرمک ملایر، مطرح کرد: پس از پیگیری‌ها و رایزنی‌های انجام شده با سرقینی، معاون امور معادن وزارت صنعت، معدن، تجارت و حسن‌نظر او در زمینه پرداخت ۵۰۰ میلیون تومان از مبلغ بدهی و قرار پرداخت ماهیانه ۲۴۰ میلیون تومان، مجوز برداشت تا ۱۶ سال آینده برای این شرکت صادر شد .

   وی با بیان اینکه شرکت معادن سرمک ملایر به تازگی با مشکلات مالی و بدهی مواجه شده بود، ابرازامیدواری کرد: اگر بتوانیم حدود ۲ میلیارد تومان سرمایه در گردش برای شرکت معادن سرمک اخذ کنیم، علاوه بر کارکنان این شرکت برای ۳۰ نفر دیگر اشتغالزایی ایجاد خواهد شد .

   آزادیخواه در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: به زودی خبرهای خوشی برای ملایر در راه است و قله‌هایی که برای ملایر یک فرضیه بود با هماهنگی، تلاش و همدلی مسئولان در آینده نه چندان دور تحقق پیدا خواهد کرد .

   سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس دهم کسب عنوان شهر ملی منبت برای ملایر را افتخاری بزرگ برای این شهرستان دانست و این جایگاه را شایسته برای ملایر و صنعتگران این هنر برشمرد .

   آزادیخواه ابرازامیدواری کرد: با توجه به وجود سطح زیرکشت باغ‌های انگور در این شهرستان و تولید سالانه 250 هزار تن انگور، پس از بررسی و تأیید پرونده انگور ملایر در سازمان جهانی فائو، ملایر شهر جهانی انگور شود .

   وی به رشد چشمگیر ملایر در حوزه بهداشت و درمان طی 2 سال اخیر، اشاره کرد و گفت: احداث مرکز آنژیوگرافی، راه‌اندازی دانشکده پیراپزشکی و جذب ۱۶ میلیارد تومان یارانه کشمش از اقدامات مثبت انجام شده طی ماه‌های اخیر در ملایر است.

   .


    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,482,084
تعداد بازدید امروز : 87
آخرین به روزرسانی : 15:20  1397/04/25
Page created in 3.0613689422607 seconds.
memoryUsage : 44882Kb