جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان همدان(آزمایشی)

نماد استان
   
 
  • اتاق بازرگانی در نهاوند راه‌اندازی می‌شود

   مدیر آموزش اتاق بازرگانی استان همدان:

   اتاق بازرگانی در نهاوند راه‌اندازی می‌شود

   اتاق بازرگانی در نهاوند راه‌اندازی می‌شود

   مدیر آموزش اتاق بازرگانی استان همدان گفت: به زودی اتاق بازرگانی در نهاوند راه‌اندازی می‌شود و ما سعی داریم با راه‌اندازی این اتاق مشکلات پیش روی تولیدکنندگان و صادرکنندگان در شهرستان را رفع کنیم.

   عبدالملکی در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان نهاوند که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: اتاق‌های بازرگانی پایلوت سرمایه‌گذاری خارجی هستند و ما تلاش می‌کنیم که در اتاق بازرگانی یک میز سرمایه‌گذاری خارجی برای شهرستان نهاوند برگزار کنیم.

   وی تصریح کرد: موافقت نامه اصولی ایجاد انجمن تولید کنندگان و صادرکنندگان در شهرستان نهاوند صادر شده است و کسانی که تمایل دارند در این انجمن عضو شوند می‌توانند با پرداخت حق عضویت سالانه 250 هزار تومان در این انجمن عضو شوند و البته این افراد نباید کارمند رسمی دولت باشند.

   عبدالملکی افزود: در تیر ماه امسال با همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت استان یک همایش تخصصی در شهرستان نهاوند برگزار خواهیم کرد و در این همایش همه موانع تولید و صادرات در شهرستان نهاوند به صورت تخصصی بررسی می‌شود.

   وی عنوان کرد: در شهرستان نهاوند با توجه به ظرفیت‌های خاصی که در بخش کشاورزی وجود دارد اما متأسفانه عموم تولیدات روی دست تولیدکنندگان باقی می‌ماند در صورتی که با تشکیل اتاق‌های بازرگانی این تولیدکنندگان می‌توانند به حلقه‌های صادراتی خود متصل شوند و بسیاری از این مشکلات آن‌ها حل می‌شود.

   مدیر آموزش اتاق بازرگانی استان همدان بیان کرد: با توجه به این‌که شهرستان نهاوند قطب کشاورزی و دامپروری است باید در کنار این تولیدات باغی، صنایع بسته‌بندی و خشکبار ایجاد شود و روی فرآورده‌های جانبی این محصولات بیشتر کار کنیم تا باعث ایجاد رونق بیشتری در شهرستان شود.

   عبدالملکی اظهار داشت: با ایجاد صنایع فرآوری جانبی در کنار محصولات باغی قطعا سوددهی این محصولات چند برابر می‌شود و به تبع آن باعث رونق و شکوفایی اقتصادی در شهرستان می‌شود که با تشکیل اتاق‌های بازرگانی می‌توان این زمینه را در شهرستان نهاوند فراهم کنیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,482,089
تعداد بازدید امروز : 92
آخرین به روزرسانی : 15:20  1397/04/25
Page created in 2.887256860733 seconds.
memoryUsage : 44854Kb