جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان همدان(آزمایشی)

نماد استان
   
 
  • همدانی‌ها بیشتر سنگک و بربری می‌خورند

   رئیس اتحادیه صنف نانوایان همدان گفت:

   همدانی‌ها بیشتر سنگک و بربری می‌خورند

   همدانی‌ها بیشتر سنگک و بربری می‌خورند

   رئیس اتحادیه صنف نانوایان همدان گفت: مردم همدان بیشتر از نان‌های حجیم مانند سنگک و بربری استفاده می‌کنند.

    ابوذر گل‌محمدی  اظهار کرد: مردم همدان بیشتر از نان‌های حجیم مانند سنگک و بربری استفاده می‌کنند و نان‌های فانتزی مشتریان محدودی دارد به همین علت افرادی که در سطح کلان به تولید نان به شیوه‌های صنعتی می‌پردازند با مشکل مواجه می‌شوند و به علت محدودیت بازار و مشتری، شکست می‌خورند .

   وی درباره تأسیس نانوایی‌های صنعتی در همدان عنوان کرد: بیش از 97 درصد از نانوایی‌های کشور سنتی است و 3 درصد مابقی که به تولید صنعتی نان می‌پردازند، مشتریان زیادی ندارند .

   گل‌محمدی افزود: از دی‌ماه سال گذشته تا کنون افراد زیادی برای دریافت مجوز نانوایی صنعتی به اتحادیه مراجعه کرده‌اند که پس از بررسی بازار متوجه شده‌اند نتیجه‌ای ندارد و از ادامه کار منصرف شده‌اند .

   وی ادامه داد: در این مدت تنها دو نفر اقدام به انجام فرآیند اخذ مجوز نانوایی صنعتی در همدان کرده‌اند که آنان نیز در ادامه کار خود مصر نبودند و هنوز در مراحل راه‌اندازی مراکز خود بازمانده‌اند و مجوز نهایی را از اتحادیه دریافت نکرده‌اند.   

   گل‌محمدی علت زود بیات شدن نان را نحوه نگهداری آن بیان کرد و گفت: مصرف‌کنندگان به اندازه نیاز روزانه خود نسبت به خرید نان اقدام کنند و در صورت خرید برای چند روز باید در هنگام خرید نان از سفره‌های پارچه‌ای بهره ببرند و پس از اینکه نان کاملا خنک شد آن را در کیسه‌های پلاستیکی و در فریزر نگهداری کنند تا زود بیات نشود و قابل مصرف باشد .

   وی در پایان خاطرنشان کرد: بازرسان اتحادیه و اتاق اصناف، اداره بهداشت و شرکت غله به صورت روزانه به بررسی و بازدید از نانوایی‌های همدان می‌پردازند

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,482,136
تعداد بازدید امروز : 139
آخرین به روزرسانی : 15:20  1397/04/25
Page created in 2.2338290214539 seconds.
memoryUsage : 44997Kb