جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان همدان(آزمایشی)

نماد استان
   
 
  • رضایتمندی بالای همدانی‌ها از بازار لوازم‌التحریر

   مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان خبر داد:

   رضایتمندی بالای همدانی‌ها از بازار لوازم‌التحریر

   رضایتمندی بالای همدانی‌ها از بازار لوازم‌التحریر

   مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان با بیان اینکه امسال میزان رضایتمندی مردم از بازار لوازم‌التحریر و تجهیزات مورد نیاز مدرسه بالا بوده است، ادامه داد: امسال با هماهنگی اصناف درباره نظارت بر بازار در زمینه نصب اتیکت و قیمت بر روی کالا صورت گرفت.

    علیرضا حسن‌پور  تصریح کرد: به غیر از تعداد محدودی از کتابفروشی‌ها که هزینه جلد و صحافی کتاب را بر روی قیمت کالا منظور می‌کردند، شکایات زیادی صورت نگرفته است.

   وی با تأکید بر اینکه مردم از وضعیت بازار نسبت به سال‌های گذشته بسیار راضی هستند، اضافه کرد: در حوزه عرضه پوشاک نیز بازرسی‌های خوبی با همکاری اصناف صورت گرفت و شکایات در این زمینه رسیدگی شد.

   حسن‌پور با بیان اینکه طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس از سوی تعزیرات حکومتی استان همدان درحال اجراست، اظهار کرد: در آستانه آغاز سالتحصیلی جدید، نظارت بر مدارس عیردولتی درباره دریافت شهریه و بهداشت و همچنین واحدهای عرضه نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر، البسه دانش‌آموزی، کیف و کفش و ... توسط اکیپ‌های گشت سیار در مرکز و شهرستان‌های استان در دستور کار قرار گرفت.

   وی خاطرنشان کرد: براساس سیاست‌های سازمان تعزیرات حکومتی و در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان با آغاز سال‌تحصیلی جدید و لزوم پیشگیری از بروز هر گونه تخلف احتمالی توسط عوامل سودجو و فرصت‌طلب، تعزیرات حکومتی همانند سنوات گذشته با همکاری و هماهنگی آموزش و پرورش، سازمان صنعت، معدن و تجارت، دانشگاه علوم پزشکی و سایر دستگاه‌های مرتبط اعم از اتاق اصناف، اتحادیه‌ها، نیروی انتظامی و ... تمهیدات لازم برای برگزاری طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس را با تشکیل گشت‌های مشترک سیار و با حضور رئیس شعبه و بازرسان به منظور بازرسی از واحدهای صنفی سراسر استان و مدارس غیردولتی در دستور کار خود قرار داد.

   حسن‌پور یادآور شد: این طرح که از 15 شهریور آغاز شده و تا 15 مهرماه ادامه دارد، بر واحدهای صنفی کیف و کفش، البسه دانش‌آموزی، نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر و همچنین بازرسی از بوفه مدارس برای جلوگیری از عرضه مواد غذایی غیراستاندارد و غیربهداشتی و تاریخ گذشته در زمان آغاز مدارس و نیز تعرفه شهریه مدارس غیردولتی، نظارت خواهد داشت تا در صورت وقوع هر گونه تخلفی از قبیل گرانفروشی، فروش اجباری، عرضه کالای غیربهداشتی و تاریخ مصرف گذشته و ... مراتب در اسرع‌وقت و خارج از نوبت رسیدگی می‌شود.

   وی از عموم هم‌استانی‌های عزیز دعوت کرد ضمن دقت در انتخاب مراکز خرید، در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی و مدارس غیردولتی درباره شهریه و بهداشت، مراتب را حضوری و یا از طریق شماره تلفن 32524484 تعزیرات حکومتی همدان(مرکز استان ) یا سامانه پیامکی 300000135 اطلاع دهند.


    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,482,075
تعداد بازدید امروز : 78
آخرین به روزرسانی : 15:20  1397/04/25
Page created in 2.7963719367981 seconds.
memoryUsage : 44861Kb