جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان همدان(آزمایشی)

نماد استان
   
 
  • تشکیل 7 پرونده تخلف در تعزیرات حکومتی همدان

   در طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس انجام گرفت؛

   تشکیل 7 پرونده تخلف در تعزیرات حکومتی همدان

   تشکیل 7 پرونده تخلف در تعزیرات حکومتی همدان

   مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان با اشاره به اینکه طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس تا 15 مهر ادامه دارد، گفت: تا کنون 7 پرونده تخلف در استان همدان تشکیل شده است.

    علیرضا حسن‌پور  اظهار کرد: پرونده تخلفات ثبت شده در زمینه گرانفروشی، عدم درج قیمت و عدم صدور نرخ‌نامه بوده است که یک واحد خیاطی به علت گرانفروشی به پرداخت 700 هزار تومان جریمه نقدی محکوم شد.

   وی با بیان اینکه تا کنون تخلفی در مدارس غیردولتی در استان مشاهده نشده است، تصریح کرد: هنوز آراء 6 پرونده تشکیل شده دیگر صادر نشده و فقط یک پرونده به ارزش 700 هزار تومان جریمه شده که این پرونده مربوط به یک واحد خیاطی بوده که به علت گرانفروشی در فروش روپوش مدارس محکوم شده است.

   حسن‌پور بیان کرد: تعزیرات حکومتی در این طرح بر واحدهای صنفی کیف و کفش، البسه دانش‌آموزی، نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر و از بوفه مدارس برای جلوگیری از عرضه موادغذایی غیراستاندارد و غیربهداشتی و تاریخ گذشته(در زمان آغاز مدارس) و نیز تعرفه شهریه مدارس غیردولتی نظارت دارد.

   وی با بیان اینکه این طرح از 15 شهریور آغاز شده و تا 15 مهرماه ادامه دارد، خاطرنشان کرد: در صورت وقوع هر گونه تخلفی از قبیل گرانفروشی، فروش اجباری، عرضه کالای غیربهداشتی و تاریخ مصرف گذشته مراتب در اسرع وقت و خارج از نوبت رسیدگی می‌شود.

   مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان در پایان از عموم مردم درخواست کرد ضمن دقت در انتخاب مراکز خرید، در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی و مدارس غیردولتی درباره شهریه و بهداشت، مراتب را حضوری یا از طریق شماره تلفن 32524484 به تعزیرات حکومتی همدان (مرکز استان) یا سامانه پیامکی 300000135 اطلاع دهند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,482,107
تعداد بازدید امروز : 110
آخرین به روزرسانی : 15:20  1397/04/25
Page created in 2.9045970439911 seconds.
memoryUsage : 44855Kb