X
شنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ۳۵۰۵
چچ

پیام رئیس سازمان

با استعانت از آفریدگار جهان ودرپرتو منویات مقام معظم رهبری و همچنین درراستای اهداف و وظایف محوله وزارت متبوع، این سازمان در نظر دارد با مساعدت و همیاری مدیران ارشد استانی و ستاد ضمن شناسایی کاستی‌های موجود در مسیر تولید، توزیع، صادرات و... نسبت به تسهیل امور مربوط به کلیه فرآیندهای سرمایه‌گذاری، توسعه صادرات غیرنفتی و کلیه پروسه‌های کاری مرتبط با ارباب‌رجوع اقدام به تسهیل و روان‌سازی فرآیندهای انجام کارنمایید.

صنعتگران و تولیدکنندگان باید با تمسک به استانداردها و مدیریت کیفیت درصدد اصلاح فرآیندها، بازسازی و نوسازی خطوط تولید، استفاده از فناوری‌های نو و درنهایت دستیابی به بهره‌وری بیشتر و تولید کالاهای صادرات محور باشند؛ زیرا طوفان تحولات علمی و فنی و سرعت تغییرات اقتصادی، محیط‌های بیرونی و درونی تجارت و خدمات را به‌طور زیربنایی دگرگون ساخته است.

بنا داریم تا با بهره‌گیری از سیاست‌های ملی و کلان کشور، همراه با خلاقیت کارکنان، بستر مناسبی را در جهت تولید فناوری، بهبود مستمر فضای کسب‌وکار، ارتقای بهره‌وری ، تبدیل مزیت‌های نسبی به مزیت‌های رقابتی به‌منظور ارتقای سطح جامعه فراهم نماییم.

در پایان امید است با همکاری و تلاش‌های بی‌شائبه نیروی انسانی متخصص، کارآمد و مسئول، آغازگر فصل نوینی در جهت کسب این مهم باشیم

حمیدرضا متین

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 1.7262539863586
Query time: 0.99668423334757