X
شنبه, ۱۶ دی ۱۳۹۶ ۱۰:۲۳ ۱۰۲۰
چچ
بازرسی تعزیرات حکومتی همدان از ۱۵۲۸ واحد صنفی

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان اعلام کرد:

بازرسی تعزیرات حکومتی همدان از ۱۵۲۸ واحد صنفی

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان با بیان اینکه هرگونه افزایش قیمت بدون مجوز ستاد تنظیم بازار در همدان ممنوع است، گفت: در۹ ماهه امسال بیش از یک هزار و ۵۲۸ واحد صنفی در استان مورد نظارت و بازرسی تعزیرات حکومتی قرار گرفت.

علیرضا حسن‌پوراظهار داشت: گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی با همکاری ادارات صنعت، معدن و تجارت، اتاق‌های اصناف و غیره به صورت روزانه بر بازار و اصناف نظارت مستمر دارند.

وی با اشاره به اینکه تأکیدات مقام معظم رهبری در راستای حمایت از مردم است، افزود: تعزیرات حکومتی همدان همگام با مراجع نظارتی برای بازرسی‌های میدانی در قالب گشت‌های مشترک اقدام می‌کند.

حسن‌پور با بیان اینکه تأکیدات استاندار در جلسه ستاد تنظیم بازار انجام بازرسی‌های بیشتر بود، عنوان کرد: بازرسی و نظارت‌ها در دو نوبت صبح و عصر تشدید و برقرار است.

وی با تأکید بر اینکه از کلیه شهروندان در سراسر استان تقاضا داریم درصورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گران‌فروشی، کم‌فروشی ، تقلب، خودداری از عرضه کالا و غیره گزارشات خود را با شماره تلفن 32523442 اداره کل تعزیرات حکومتی و یا سامانه پیامکی( 1000127 اتاق اصناف)در میان گذاشته و ما را در رساندن خدمت یاری کنند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان تأکید کرد: هرگونه افزایش قیمت بدون مجوز ستاد تنظیم بازار ممنوع و برخورد قاطع قانونی را در پی دارد.

حسن‌پور اظهار داشت: مبارزه قاطع با قاچاق کالا و ارز به منظور حمایت از تولید ملی، اهتمام جدی در جهت پیشگیری از تخلفات صنفی و بهداشتی و رسیدگی فوری به تخلفات احتمالی از روش‌های مؤثر در تحقق اقتصاد مقاومتی است که در دستور کار قرار دارد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.823130607605
Query time: 2.0434198379517