X
دوشنبه, ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۱۹ ۵۸
چچ
بزرگترین طرح فروسیلیس کشور با نام فروسیلیس آذرخش ماه آینده در استان همدان به بهره برداری می رسد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت:

بزرگترین طرح فروسیلیس کشور با نام فروسیلیس آذرخش ماه آینده در استان همدان به بهره برداری می رسد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با اشاره به اینکه بزرگترین طرح فروسیلیس کشور با نام فروسیلیس آذرخش ماه آینده در استان همدان به بهره برداری می رسد، اضافه کرد: دو واحد فرو سیلیس در استان همدان فعالیت دارندکه هر دو دارای طرح توسعه هستند.

متین با اشاره به اینکه طرح توسعه فروسیلیس غرب پارس افتتاح شده و طرح توسعه فروسیلیس آذرخش به زودی به بهره برداری می رسد، بیان کرد: واحد فروسیلیس آذرخش نخستین واحد ۳۰ هزار تنی فروسیلیس در خاورمیانه خواهد بود و دو واحد دیگر تا بهمن ماه به بهره برداری خواهد رسید.

وی در ادامه با اشاره به اینکه طرح چند شرکت دانش بنیان نیز در استان همدان افتتاح خواهد شد، ادامه داد: یک شرکت دانش بنیان برای نخستین بار در کشور خمیر الکترود تولید کرده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با اشاره به اینکه دو طرح بزرگ در حوزه معادن آماده بهره برداری است، افزود: یکی از طرح ها مربوط به فروتینگ است که دانش فنی بسیار بالایی دارد.

وی با اشاره به اینکه یک طرح شمش نورد فولاد نیز در شهرک صنعتی ویان آماده بهره برداری است، اضافه کرد: طرح تولید سنگ برش برای نخستین بار در استان همدان انجام شده چراکه یک تکنولوژی خارجی است و در مرداد ماه افتتاح خواهد شد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 7.6414413452148
Query time: 6.9016612370809