X
دوشنبه, ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۲۳ ۴۵
چچ
پتروشیمی هگمتان از طرح های بهره برداری شده ای است که ۸۰ درصد محصول تولیدی این واحد به کشور اروپایی صادر می شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت:

پتروشیمی هگمتان از طرح های بهره برداری شده ای است که ۸۰ درصد محصول تولیدی این واحد به کشور اروپایی صادر می شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با اشاره به اینکه پتروشیمی هگمتان یکی از طرح های بهره برداری شده است که ۸۰ درصد محصول تولیدی این واحد به کشور اروپایی صادر می شود، اضافه کرد: محصولات تولیدی پتروشیمی هگمتان کیفیت بالایی دارند و ماه گذشته دو محموله برای ایتالیا صادر کرد.

وی با بیان اینکه در زمینه دارویی در شهرستان تویسرکان وضعیت مناسبی وجود دارد، یادآور شد: طرح توسعه فاران شیمی اجرایی شده و طرح توسعه هگمتان دارو هم تیر ماه امسال به بهره برداری خواهد رسید که بهره برداری از این دو طرح توسعه گامی بزرگ در زمینه تولید دارو است.

متین در ادامه درخصوص جواز تاسیس های صادر شده در سال گذشته با بیان اینکه در پایان سال گذشته یک هزار و ۵۰۰ جواز تاسیس در استان همدان صادر شد، ادامه داد: صدور این تعداد جواز تاسیس در طول سال های گذشته سابقه نداشته است.

وی با بیان اینکه بخشی از واحد های جواز تاسیس گرفته اقدام به تهیه زمین کرده و به دنبال ساخت و ساز هستند، افزود: ۱۱ مورد واحدهای آماده را خریداری کرده اند که در حال دریافت تاییدیه ها هستند و ۳۰ مورد از یک هزار و ۵۰۰ جواز تاسیس صادر شده هم به دنبال اجاره و خرید واحد هستند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 8.0293952624003
Query time: 7.2777055104574