X
یکشنبه, ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ۳۵
چچ
ممنوعیت برگزاری فروش فوق‌العاده پوشاک همدان

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان همدان :

ممنوعیت برگزاری فروش فوق‌العاده پوشاک همدان

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان همدان از ممنوعیت برگزاری فروش فوق‌العاده در لباس فروشی‌های همدان خبر داد.

بیژن ترابیان اظهار کرد: بر اساس مصوبات ستاد مدیریت کرونا استان همدان، برای جلوگیری از تجمعات در لباس فروشی‌ها، برگزاری هرگونه فروش فوق‌العاده ممنوع است.

ترابیان با بیان اینکه به تمام واحدهای صنفی اعلام کردیم که فروشگاه‌ها نباید فروش فوق‌العاده لباس‌های پاییزه داشته باشند، ادامه داد: اگر گزارشی دریافت کنیم که واحدی با ایجاد تجمع، باعث گسترش بیماری شده، با آن برخورد خواهیم کرد.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت اداره کل صمت استان، تصریح کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده تخلف، از طریق ارتباط با شماره ۱۲۴ با ما در ارتباط باشند.

ترابیان ادامه داد: با توجه به اینکه ممنوعیت فروش فوق‌العاده در فروشگاه‌ها مصوبه ستاد مدیریت کرونا استان است، ستاد کرونا و معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان نیز می‌توانند بر این امر، نظارت کنند.

در حالیکه در شرایط فعلی شهر همدان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند، تعدادی از فروشگاه‌های پوشاک همدان اقدام به برگزاری فروش فوق‌العاده کرده‌اند که همین موضوع باعث تجمع بیش از حد همدانی‌ها در این فروشگاه‌ها شده است که بر شیوع هرچه بیشتر ویروس کرونا دامن می‌زند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.453341960907
Query time: 2.723682085673