X
یکشنبه, ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۵۵ ۱۵
چچ
صادرات امسال در عرصه چرم جزئی و فروش در سطح متوسط بوده است

رئیس اتحادیه کیف و کفش همدان :

صادرات امسال در عرصه چرم جزئی و فروش در سطح متوسط بوده است

احمد گازرانی گفت: با بیان اینکه با بیان اینکه محدودیت ها در شرایط شیوع ویروس کرونا اجازه فعالیت به رسته شغلی در عرصه چرم را نداد، عنوان کرد: این وضعیت در حالی بود که صنعت چرم، صنعتی است که ظرفیت بسیار بالا و جای کار بسیاری دارد.

رئیس اتحادیه کیف و کفش همدان با بیان اینکه علی رغم مشکلاتی که سر راه فعالین این عرصه وجود داشت و دارد، واحدی در همدان نداشتیم که به کل تعطیل شده باشد، اظهار کرد: فعالیت های فعالین این عرصه با محدودیت روبرو شد و تولیدات آن ها نسبت به سال گذشته هم کاهشی بوده است.

وی با بیان اینکه تولید، فروش و صادرات چرم در استان همدان نسبت به سال گذشته و سال های قبل کاهشی بوده است، عنوان کرد: صادرات در سال جاری در این عرصه جزئی و فروش در سطح متوسط بوده است.

رئیس اتحادیه کیف و کفش همدان با بیان اینکه با گرانی مواداولیه در عرصه صنایع مربوط به چرم بسیار روبرو شده ایم، خاطرنشان کرد: این موضوع یکی از اصلی ترین مشکلات در این صنعت است.

گازرانی در این راستا تشریح کرد: بخش اصلی مواد اولیه مورد نیاز در این صنعت وارداتی است بدین سان مشکلاتی در این عرصه چه به لحاظ قیمت و چه واردات آن روبرو هستیم.

وی در خصوص وضعیت خوشه چرم همدان نیز گفت: خوشه چرم در همدان ایجاد و هم اکنون مشغول فعالیت است، از سویی، مجموعه ای نیز در این عرصه ایجاد شد تا در آن بتوانیم به سمت نوآوری صنعت چرم پیش رویم.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.4945853551229
Query time: 2.6963543891907